Yasutora Sado

26. února 2013 v 21:24 | Yoshi |  Postavy
Dneska vám povím pár informací o Yasutora Sado :D

Yasutora Sado je spolužák Ichiga a všichni ho volají Chad.
Narodil se v Okinawa, Japonsko, když mu zemřeli rodiče tak ho adoptoval jeho dědeček Abuelo v Mexiku, tam žil a vyrostl a pak se vrátil do Japonska.
Je to teenager, má stejný věk jako Ichigo, ale vypadá o hodně starší kvůli jeho ohromné výšce. Má krátké hnědé vlasy a tetování na levém rameni je forma srdce s andělskými křídly a hadem a názvem ''amore e morte''.
Jeho jméno také vysvětluje jeho povahu, je tichý a silný, Yasu (tichý) a tora (tygr).
Kvůli jeho výšce se mu posmívají a taky někdy ho bijou, ale Sado se nikdy nebránil. V minulosti byl takový malý spratek, pokaždé když ho někdo otravoval tak ho zbil a tak ho jednou rodiče dětí chtěli zbít ale tam se Abuelo objevil a ochránil ho. Řekl mu, že mu ty silné ruce nedal pán bůh proto aby mlátil lidi a dal mu amulet kterého si Sado váží víc než jeho vlastního života.
Jednoho dne když Hollow zaútočil na Ichigovu sestru, se Sado rozhodl jí chránit a právě tak se mu na pravé paži objevila velká černá ruka - jeho zbran´. Od té doby ma nadlidskou sílu. Později v Hueco Mundo zjistil že je ta síla podobná tomu Hollowa a tak dosáhl plné formy i s levou rukou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama