Shinigami

15. března 2013 v 21:00 | Yoshi |  Postavy
Hoj! Píšem tady o postavách a tak by nám nemělo chybět taky Shinigami.

Shinigami, tak zvaně bohové smrti, mají roli poslat ztracené duše do Společenství duší (soul society) anebo i ničit Hollowi (duše která byla pohlcená jinými Hollowi nebo duše která zůstala ve světě lidí moc dlouho) a tak osvobodit duše v Hollowa.
Shinigami žijou ve Společenství duší v Seireitei. Mají vysoký duševní potenciál a jejich tělo je ztvořeny z Reishi. Normální člověk je nevidí. Jsou tu 2 známý možnosti jak se stát Shinigami, nejčastější a normální způsob jak se stát Shinigami je jít do Akademie Shinigami který založil vrchní kapitán Genryusai Shigekuni Yamamoto. A ten druhý způsob je udělat z člověka s vysokým duševním potenciálem Shinigami tím že ho probodne Shinigami (příkladem je třeba Ichigo), tato technika je ale přísně zakázaná v Společenství duší. Jednou když už se duše stane Shinigami, tak je seřazen do 13 dvorních jednotek, v každým je jeden kapitán a podkapitán. Kapitáni jsou ale 10 až 15x silnější než jiné Shinigami, museji ovládat Bankai, podkapitáni museji alespon umět používat Shikai.
Shinigami nosejí Shihakusho (černý kimono) a kapitáni nad tím bílý Haori a samozdřejmě Zanpakuto. Věk na ně není vidět a mohou žít značně dýl než my, třeba Kapitán Genryusai Shigekuni Yamamoto už má nejmín 2 100 let, ale nejsou nesmrtelní, zemřou na vážnější zranění a jediný jistý možnost zabít Shinigamiho je ho popravit.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama