Uryu Ishida

10. března 2013 v 20:47 | Yoshi |  Postavy
Tak konečně zase píšu o postavách! Dnešní postava je Uryu Ishida.


Uryu Ishida je spolužak Ichiga stejně jako Chad a pak i jeden z jeho nejlepších kamarádů, je Quincy.
Uryu je štíhlý a průměrně vysoký teenager s černýma vlasama. Má úzkou a špičatou tvář a nosí brýle. Nejčastěji má na sobě školní uniformu, ale při boji má uniformu Quincy kterou si ušil sám. Uryu je tichý a stydlivý, nedává moc najevo jeho city, je taky velmi galantní, nemá rád když se nějaký muž chová špatně k dámám a vyhýbá se smrtelným úderúm, velmi uznává morální princip '' pýcha Quincy''. Je velmi dobrý v šití a taky velmi inteligentní.
Uryu má velmi nízký tlak a nesnáší knoflíky i když je členem šicího klubu ve škole.
Nemá respekt ke svému otci Ryuukenovi, volá ho křestním jménem, ale narozdíl od něho, zbožnoval svou matku, o které není známo jestli je mrtvá nebo živá. Když byl malý, tak mu zakázal otec stát se Quincy, ale přesto se nechal trénovat od Soukena svého dědy který byl později zabit Hollowem.
Quincy a Shinigami jsou nepřátele a proto se poprvé ukázal jako nepřítel a vyzval Ichiga na souboj, pak se ale spojili a šel dokonce s Ichigem a ostatní zachránit Rukiu ve společenství duší. Tam ztratil svou moc Quincyů, když zlomil svou rukavici aby získal neskutečnou sílu, aby mohl porazit Bankai kapitána Mayuriho. Později mu otec nabídl, že mu obnoví moc Quincyů pod podmínkou že se nikdy už nikdy nebude stýkat se Shinigami.
Jeho nový luk Ginrei Kojak dokáže vystřelit 1200 šípu za sekundu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koukáte se na yaoi,dounjinshi,hentai..?:D

Ne... 10.5% (2)
Možná :D 36.8% (7)
Joo... :D a vadí to snad?! 10.5% (2)
Co,co? O co tu go?:D 21.1% (4)
Denně...non-stop mno :* 21.1% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama